Hakkımızda

prodiz-hakkimizdaSac şekillendirme konusu ile ilgili olarak; proses ve kalıp tasarımı, simülasyon ve ARGE çalışmalarında, sektörde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ve dinamik kadrosu ile Mayıs 2012 ‘de Bursa ‘da faaliyete başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana geçen süre boyunca kendisini sürekli geliştirerek sac kalıp tasarımlarının yanı sıra aparat ve fikstür tasarımları, makine tasarımları ve ürün tasarımları konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Mayıs 2014 te projelendirdiği ARGE çalışmaları ile Ulutek teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Mühendis, teknik öğretmen ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile faaliyetlerine devam etmekte ve yeni iş birliktelikleri geliştirmektedir.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose